FAD1-08025DBLW11-A
FAD1-08025DBLW11-A
728,99 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Qualtek |
|---|---|
| Модель | FAD1-08025DBLW11-A |
| Серия | FAD1-08025-A |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 25.00mm |
| Air Flow | 24.4 CFM (0.683m3/min) |
| Static Pressure | 0.068 in H2O (17.0 Pa) |
| Rpm | 2000 RPM |
| weight | 0.159 lb (72.12 g) |
| Noise | 23.6 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.44W |



