9G0648S1021
9G0648S1021
1509,43 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 9G0648S1021 |
| Серия | San Ace 60 |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Size / Dimension | Square — 60mm L x 60mm H |
| Width | 38.00mm |
| Air Flow | 60.0 CFM (1.68m3/min) |
| Rpm | 10800 RPM |
| Noise | 56.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 13.9W |




