109P0605H7D01
109P0605H7D01
1037,60 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 109P0605H7D01 |
| Серия | San Ace 60 |
| Voltage - Rated | 5VDC |
| Size / Dimension | Square — 60mm L x 60mm H |
| Width | 15.00mm |
| Rpm | 4100 RPM |
| Noise | 32.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.3W |




