109P0812M601
109P0812M601
1285,81 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 109P0812M601 |
| Серия | San Ace 80 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 20.00mm |
| Air Flow | 23.7 CFM (0.664m3/min) |
| Static Pressure | 0.075 in H2O (18.6 Pa) |
| Rpm | 2300 RPM |
| weight | 0.22 lb (99.79 g) |
| Noise | 25.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.56W |



