109R0624F401
109R0624F401
1148,28 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 109R0624F401 |
| Серия | San Ace 60 |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 60mm L x 60mm H |
| Width | 25.00mm |
| Air Flow | 15.5 CFM (0.434m3/min) |
| Rpm | 3200 RPM |
| Noise | 24.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.2W |



