109S086
109S086
3128,41 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 109S086 |
| Серия | San Ace 120 |
| Voltage - Rated | 100VAC |
| Size / Dimension | Square — 119mm L x 119mm H |
| Width | 25.00mm |
| Air Flow | 44.2 CFM (1.24m3/min) |
| Static Pressure | 0.075 in H2O (18.6 Pa) |
| Rpm | 1600 RPM |
| weight | 0.816 lb (370.13 g) |
| Noise | 27.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 10.00W |



