9A0612F401
9A0612F401
943,67 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Sanyo Denki America Inc. |
|---|---|
| Модель | 9A0612F401 |
| Серия | San Ace 60 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 60mm L x 60mm H |
| Width | 25.00mm |
| Air Flow | 15.5 CFM (0.434m3/min) |
| Rpm | 3200 RPM |
| Noise | 24.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 1.08W |



