BFB04512HHA-DV52
BFB04512HHA-DV52
1621,24 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Delta Electronics |
|---|---|
| Модель | BFB04512HHA-DV52 |
| Серия | BFB |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 45mm L x 45mm H |
| Width | 10.30mm |
| Air Flow | 3.6 CFM (0.101m3/min) |
| Static Pressure | 0.598 in H2O (149.0 Pa) |
| Rpm | 6100 RPM |
| weight | 0.04 lb (18.14 g) |
| Noise | 36.0 dB(A) |
| Fan Type | Blower |
| Power (Watts) | 1.68W |




