FMA1-08038WBHW12
FMA1-08038WBHW12
2195,92 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Qualtek |
|---|---|
| Модель | FMA1-08038WBHW12 |
| Серия | FMA1-08038 |
| Voltage - Rated | 100 ~ 240VAC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 38.00mm |
| Air Flow | 41.0 CFM (1.15m3/min) |
| Static Pressure | 0.283 in H2O (70.5 Pa) |
| Rpm | 4000 RPM |
| weight | — |
| Noise | 31.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 5.50W |



