G4020S12B2-RSR-EM
G4020S12B2-RSR-EM
1446,80 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | G4020S12B2-RSR-EM |
| Серия | G4020 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 40mm L x 40mm H |
| Width | 20.00mm |
| Air Flow | 6.0 CFM (0.168m3/min) |
| Static Pressure | 0.070 in H2O (17.4 Pa) |
| Rpm | 4000 RPM |
| weight | 0.062 lb (28.12 g) |
| Noise | 21.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |



