MA1751L12B-FSR
MA1751L12B-FSR
5230,42 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | MA1751L12B-FSR |
| Серия | MA1751 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded — 172mm L x 150mm H |
| Width | 50.80mm |
| Air Flow | 205.0 CFM (5.74m3/min) |
| Static Pressure | 0.390 in H2O (97.1 Pa) |
| Rpm | 2400 RPM |
| weight | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Noise | 54.5 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |




