MS8025H12B-FHR-2EM
MS8025H12B-FHR-2EM
1540,73 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | MS8025H12B-FHR-2EM |
| Серия | MS8025-H |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 25.20mm |
| Air Flow | 70.5 CFM (1.97m3/min) |
| Static Pressure | 0.550 in H2O (137.0 Pa) |
| Rpm | 5000 RPM |
| weight | 0.172 lb (78.02 g) |
| Noise | 50.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |



