OD3010-12HB01A
OD3010-12HB01A
1627,94 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|---|
| Модель | OD3010-12HB01A |
| Серия | OD3010 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 30mm L x 30mm H |
| Width | 10.20mm |
| Air Flow | 5.0 CFM (0.140m3/min) |
| Static Pressure | 0.200 in H2O (49.8 Pa) |
| Rpm | 11000 RPM |
| weight | — |
| Noise | 32.0 dB |
| Fan Type | Tubeaxial |





