R2E220-RA38-13
R2E220-RA38-13
14053,27 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E220-RA38-13 |
| Серия | RadiCal® R2E220RA |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 220mm Dia |
| Width | 71.00mm |
| Air Flow | 541.5 CFM (15.16m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2050 RPM |
| weight | 2.9 lbs (1.3 kg) |
| Noise | 69.0 dB(A) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 107W |



