R2E250-RB02-11
R2E250-RB02-11
39365,71 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E250-RB02-11 |
| Серия | RadiCal® R2E250RB |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Size / Dimension | Round — 255mm Dia |
| Width | 108.0mm |
| Air Flow | 1010.1 CFM (28.28m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3050 RPM |
| weight | 8.3 lbs (3.8 kg) |
| Noise | 81.0 dB |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 395W |



