RER160-28/06S
RER160-28/06S
13286,27 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | RER160-28/06S |
| Серия | RER160 |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Size / Dimension | Round — 176mm Dia |
| Width | 54.00mm |
| Air Flow | 161.3 CFM (4.52m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3250 RPM |
| weight | 2.2 lbs (997.9 g) |
| Noise | 68.0 dB(A) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 46.00W |



