UF15P12-BTLR
UF15P12-BTLR
3090,40 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | UF15P12-BTLR |
| Серия | UF15P |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded — 172mm L x 150mm H |
| Width | 51.00mm |
| Air Flow | 106.0 CFM (2.97m3/min) |
| Static Pressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| Rpm | 1700 RPM |
| weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Noise | 37.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 31.00W |



