R87T-A4A07H
R87T-A4A07H
15214,97 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Omron Electronics Inc-EMC Div |
|---|---|
| Модель | R87T-A4A07H |
| Серия | R87T |
| Voltage - Rated | 200VAC |
| Size / Dimension | Round — 150mm Dia |
| Width | 55.00mm |
| Air Flow | 207.0 CFM (5.80m3/min) |
| Static Pressure | 0.353 in H2O (88.0 Pa) |
| Rpm | 3250 RPM |
| weight | 2.6 lbs (1.2 kg) |
| Noise | 56.0 dB |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 40.00W |




