17001214A
17001214A
5182,35 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Comair Rotron |
|---|---|
| Модель | 17001214A |
| Серия | Sprint |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 32.00mm |
| Air Flow | 32.0 CFM (0.896m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3400 RPM |
| weight | — |
| Noise | 40.9 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 3.3W |




