3414N/2
3414N/2
4025,12 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | 3414N/2 |
| Серия | 3400N |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 92mm L x 92mm H |
| Width | 25.40mm |
| Air Flow | 49.5 CFM (1.39m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2700 RPM |
| Noise | 36.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 2.1W |





