8314M
8314M
4190,60 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | 8314M |
| Серия | 8300 |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 32.00mm |
| Air Flow | 28.3 CFM (0.792m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 3000 RPM |
| weight | 0.375 lb (170.1 g) |
| Noise | 34.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 2.1W |




