8318/2
8318/2
4139,18 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | 8318/2 |
| Серия | 8300 |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Size / Dimension | Square — 80mm L x 80mm H |
| Width | 32.00mm |
| Air Flow | 32.0 CFM (0.896m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | — |
| weight | 0.38 lb (172.37 g) |
| Noise | 36.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 2.6W |




