AFB0612EHD-AF00
AFB0612EHD-AF00
1530,66 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Delta Electronics |
|---|---|
| Модель | AFB0612EHD-AF00 |
| Серия | AFB |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 60mm L x 60mm H |
| Width | 20.00mm |
| Air Flow | 35.2 CFM (0.986m3/min) |
| Static Pressure | 0.484 in H2O (120.6 Pa) |
| Rpm | 6600 RPM |
| weight | 0.123 lb (55.79 g) |
| Noise | 45.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 3.72W |



