AFB0724HHB-F00
AFB0724HHB-F00
1530,66 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Delta Electronics |
|---|---|
| Модель | AFB0724HHB-F00 |
| Серия | AFB |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Size / Dimension | Square — 70mm L x 70mm H |
| Width | 15.00mm |
| Air Flow | 37.5 CFM (1.05m3/min) |
| Static Pressure | 0.210 in H2O (52.3 Pa) |
| Rpm | 4300 RPM |
| weight | 0.104 lb (47.17 g) |
| Noise | 38.5 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Power (Watts) | 3.6W |




