G1238H12B-FSR
G1238H12B-FSR
1530,66 ₽
Описание
Детали
| Бренд | Mechatronics Fan Group |
|---|---|
| Модель | G1238H12B-FSR |
| Серия | G1238 |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square — 119mm L x 119mm H |
| Width | 38.00mm |
| Air Flow | 141.2 CFM (3.95m3/min) |
| Static Pressure | 0.410 in H2O (102.1 Pa) |
| Rpm | 3200 RPM |
| weight | 0.74 lb (335.66 g) |
| Noise | 46.0 dB(A) |
| Fan Type | Tubeaxial |



