D2E097-CB11-32
D2E097-CB11-32
26165,55 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | D2E097-CB11-32 |
| Серия | D2E097 |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Size / Dimension | Rectangular — 144mm L x 137mm H (97mm Dia) |
| Width | 140.0mm |
| Air Flow | 120.0 CFM (3.36m3/min) |
| Static Pressure | — |
| Rpm | — |
| weight | 2.7 lbs (1.2 kg) |
| Noise | 47.0 dB(A) |
| Fan Type | Blower, Centrifugal |
| Power (Watts) | 43.00W |



