R2E175-AC77-05
R2E175-AC77-05
22402,06 ₽
Описание
Детали
| Бренд | ebm-papst Inc. |
|---|---|
| Модель | R2E175-AC77-05 |
| Серия | R2E175 |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Size / Dimension | Round — 175mm Dia |
| Width | 54.50mm |
| Air Flow | — |
| Static Pressure | — |
| Rpm | 2900 RPM |
| Noise | — |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Power (Watts) | 65.0W |




